Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Här är listan över alla studenter som tagit examen från Mittuniversitetet i sommar

/

Följande studenter från spridningsområdet har avlagt examen vid Mittuniversitetet under juni och juli.

Annons

Barnmorskeexamen

Ayan Siad Dalai, Sörberge

Catharina Dahlgren, Alnö

Katarina Jansson, Sundsvall

Linda Kühnau Öberg, Sundsbruk

Civilingenjörsexamen

Erika Östlund, Sundsvall

Maria Söderlind, Timrå

Veronica Wenner, Sundsvall

Lisa Krohn, Sundsvall

Robin Näslund, Sundsvall

Ekonomie kandidatexamen

Andreas Åslund, Sundsvall

Baltsar Högman Branthall, Sundsvall

Martin Backerholm, Sundsvall

Mattias Österlund, Sundsvall

Ekonomie magisterexamen

Patrik Viksten, Sundsvall

Sandra Hallgren, Sundsvall

Filosofie kandidatexamen

Peter Starefeldt, Sundsvall

Andreas Eriksson, Sundsvall

Anneli Moberg, Sundsvall

Annelie Appelvik Sundström

Eleonore Sedin, Sundsvall

Felicia Vikman, Sundsvall

Johanna Brändström, Sundsvall

Karin Karlsson, Sundsvall

Linnea Nyström, Sundsvall

Linus Löfvenring, Alnö

Maila Dimle Karlsson, Sundsvall

Mouhammed Al Shakarchi, Sundsvall

Samuel Holmgren, Sundsvall

Filosofie magisterexamen

Sara Fundin, Sundsvall

Filosofie masterexamen

Laura Leyshon, Matfors

Förskollärarexamen

Emma Nylund, Bergeforsen

Erica Höglund, Kovland

Frida Sandström, Sundsvall

Johanna Mickels, Bergeforsen

Martin Håsaether, Söråker

Sanna Lööw Ohlson, Sundsvall

Tove Eriksson, Sundsvall

Veronica Edlund, Sundsbruk

Grundlärarexamen

Caroline Futcher, Sundsbruk

Emilia Sofia Marie Kibe, Sundsvall

Emmelie Hammarstedt, Sundsvall

Hanna Jönsson, Fränsta

Jenny Nyström, Fagervik

Kristina Backlund, Matfors

Sabina Granstrand, Timrå

Sandra Sellnäs, Sundsvall

Högskoleexamen

Joel Johansen, Sundsvall

John Berglund, Sundsvall

Ken Bergman, Timrå

Mikael Ernqvist, Sundsvall

Högskoleingenjörexamen

Bassam Diraoui, Sundsvall

Mikael Berg, Söråker

Kandidatexamen

Angelica Sahlin, Sundsvall

Annie Holmquist, Sundsvall

Emma Enoksson, Sundsvall

Erica Ödbro, Sundsvall

Frida Laurin, Sundsvall

Helga Juno Åberg, Sundsvall

Irene Bergfors, Ljustorp

Johanna Lundgren, Sundsvall

Lisa Bredin, Sundsvall

Maria Nyh, Sundsvall

Martin Karttunen, Torpshammar

Nina Boija, Sundsvall

Olivia Jonsson, Sundsvall

Olof Bäckman, Sundsvall

Petra Löfdahl, Sundsvall

Sandra Egelström, Sundsvall

Sandra Stenmo, Bergeforsen

Sara Granqvist, Sundsvall

Tina Jonsson, Sundsvall

Vendela Strandlund, Sundsvall

Veronica Jansson, Sundsvall

William Våge, Sundsvall

Carolina Roginder, Sundsvall

Elina Hannus, Sundsvall

Fredrik Fischer, Sundsvall

Hanna Sjöberg, Sundsvall

Jonathan Bertilsson, Sundsvall

Kristoffer Bodin, Sundsvall

Mona Wärdell, Njurunda

Lärarexamen, grundskolans senare år

Maarit Bergklint, Kvissleby

Magisterexamen

Ann Ejerås, Kvissleby

Lovisa Gustafsson, Sundsvall

Masterexamen

Lise Johansson, Sundsvall

Sjuksköterskeexamen

Carolina Haghihat, Sundsvall

Jannice Byström, Timrå

Abed Amini, Sundsvall

Andréa Håkansson, Sundsvall

Anna Bergek, Sundsvall

Anna Lemon, Sundsvall

Anne Johnsson, Sundsvall

Emma Lennholm, Sundsvall

Eva Viklander, Sundsvall

Frida Lundmark, Sundsvall

Ghulam Amini, Sundsbruk

Ida Larsson, Sundsvall

Josefine Westerlund, Alnö

Katarina Dzanan, Sundsvall

Lena Wåhlén, Sundsvall

Lina Ek Åström, Njurunda

Lionda Alsin, Sundsvall

Linus Knutsson, Sundsvall

Lisabet Lindbäck, Sundsvall

Madelene Serrander, Sundsvall

Maria Sundberg, Sundsvall

Martina Granberg, Sundsvall

My Persson, Matfors

Nika Rudin, Liden

Niklas Johansson, Sundsvall

Olivia Strömberg, Sundsvall

Rebecca Jonsson Nordenson, Sundsvall

Rie Swedin, Sundsvall

Sara Lundmark, Sundsvall

Sofia Ågren, Sundsvall

Tobias Lögdahl, Sundsvall

Victoria Myrgren, Sundsvall

Socionomexamen

Agneta Hollsten, Ånge

Elina Hannus, Sundsvall

Emma Edvall, Sundsvall

Hannele Maja, Alnö

Julia Andersson, Ånge

Sanna Hjort, Sundsvall

Mari Fläckman, Matfors

Specialistsjuksköterskeexamen

Anna-Leena Östlund, Sundsvall

Dennis Åberg, Sundsvall

Emmeli Sjölander Vikström, Sundsvall

Ida Magnusson, Sundsvall

Jesper Rönnlund, Sundsvall

Lena Thelin, Timrå

Lovisa Gustafsson, Sundsvall

Maria Nygren, Sundsvall

Martina Johansson, Sundsvall

Sara Fundin, Sundsvall

Therése Westberg, Ånge

Teknologie kandidatexamen

Jonathan Olsson, Sundsvall

Mattias Sundling, Sundsvall

Patrick Bylund, Sundsbruk

Simon Ekstål, Sundsvall

Efosa Alohan, Sundsvall

John Örnfjärd, Sundsvall

Tomas Niskanen, Sundsvall

Teknologie masterexamen

Stefan Åhman, Sundsvall

Annons
Annons
Annons