Main logo
Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies och personuppgifter
Annons

Pojkar 15 A slutspel

+
Läs senare

Pojkar 15 A slutspel
GIF Sundsvall B22001626
Sund IF32011366
GIF Sundsvall A320110146
Svartviks IF3102563
IFK Sundsvall B21013133
IFK Timrå Blå3012571
IFK Sundsvall A2011261

Pojkar 15 B slutspel
Kubikenborgs IF2200736
GIF Sundsvall 912200746
Söråkers FF2101213
Selånger FK2101233
Matfors IF2002140
Torpshammars IF2002590

Pojkar 14 A slutspel
IFK Sundsvall nord33001209
GIF Sundsvall32101747
Fränsta IK32101387
Fagerviks BK3201646
Selånger FK 242028146
Matfors IF 241038123
Selånger FK 131027113
Ånge IF41033113
Granlo BK30033130

Pojkar 14 B slutspel
IFK Timrå33001429
Alnö IF33001439
Svartviks IF43011079
IFK Sundsvall Sydväs420213146
Matfors IF 12101543
Stöde IF41036123
Holms SK30033100
Kubikenborgs IF30032150

Pojkar 13 A slutspel
Njurunda SK röd422020128
IFK Sundsvall vit32101247
Kubikenborg svart22002036
Granlo BK3201746
Njurunda SK vit410311203
Kubikenborg gul40136221
GIF Sundsvall blå20025160

Pojkar 13 B slutspel
IFK Sundsvall blå32101467
IFK Timrå 9332101467
IFK Timrå 923201976
Alnö IF42028116
Matfors IF410313133
Kubikenborg 933102683
Heffners-Ortvikens I41034173

Pojkar 13 C slutspel
Lucksta IF32011546
Hassels IF2200936
GIF Sundsvall vit1100423
Torpshammars IF1010111
Ånge IF2011291
Selånger/Kovland30033150

Pojkar 13 D slutspel
Sund IF440020112
Söråkers FF33001769
IFK Sundsvall 933201776
Alnö IF 9331024113
Njurunda SK 9341038163
IFK Timrå 92/9341037163
Matfors Celtic30034100

Pojkar 12 A slutspel
Söråkers FF22001366
IFK S-vall väst 94320111146
Sund IF 131021683
GIF S-vall vit 9331021193
Granlo/Sidsjö-Böle2101363
IFK S-vall blå 9331028193

Pojkar 12 B slutspel
GIF S-vall blå 9311001403
GIF S-vall gul 931100413
Njurunda SK 11100643
Matfors Rangers1001460
Kovlands IF1001140
Kubikenborgs IF10010140

Pojkar 12 C slutspel
GIF Sundsvall 9422001456
Sund IF 942200816
Fränsta IK2110984
Selånger FK2011691
Erikslunds SK20027110
Stöde IF20021110

Pojkar 11 A slutspel
Kubikenborg svart430128129
Sund IF 9543012289
GIF S-vall röd 9443011879
GIF S-vall blå 94430117109
IFK Timrå vit420211176
Matfors Juventus410310223
Kubikenborg gul410311253
Svartvik/Medskog40045210

Pojkar 11 B slutspel
Kubikenborg 9522001446
Alnö IF vit22001036
Kovlands IF2101533
Alnö IF röd2101553
Medskogbrons BK20025110
Matfors Milan20020130

Pojkar 11 C slutspel
Granlo BK2200836
Ånge IF 22110754
Sidsjö-Böle IF2110534
Selånger FK2101873
IFK Sundsvall2002470
IFK Timrå blå2002290

Pojkar 11 D slutspel
Essviks AIF22001526
Fagerviks BK11001213
Holms SK0000000
Njurunda SK0000000
Indals IF1001130
Ånge IF 120022240

Pojkar 11 E slutspel
Alnö IF vit 9533002979
Kubikenborgs IF 9522001316
Njurunda SK 2311110114
IFK Timrå vit 953030883
Svartviks IF 231027163
Söråkers FF2011371
Selånger FK röd20114141
Matfors United20021110

Flickor 15
Stöde IF1090133727
IFK Timrå11812441525
Selånger FK11713251822
Lucksta IF11704332421
Ljunga IF10406172612
Njurunda IK922514318
Alby FF1111917374
Alnö IF1111915404

Flickor 14
Sundsvalls DFF12102032732
Matfors IF11722341823
Söråkers FF11704232621
Heffnersklubbans BK12435211915
Kovlands IF1221914277
Indals IF12101111383

Flickor 13 A slutspel
Sundsvalls DFF33001229
Kovlands IF43011389
Sidsjö-Böle IF32011056
IFK Timrå3102483
Torpshammars IF31026113
Alby FF3012271
Selånger FK3012171

Flickor 13 B slutspel
Selånger FK 933210747
Ljustorps IF3201626
Njurunda IK3201456
Matfors IF3120635
Ånge IF4022482
Alnö IF40138131

Flickor 12 A slutspel
Selånger FK33001769
Torpshammar F 13 7m32101137
Alnö IF F 13 7m31201075
Heffnersklubbans BK3102473
IFK Timrå vit30123121
Matfors IF 230038180

Flickor 12 B slutspel
Sundsvalls DFF vit33001429
Sundsvalls DFF svart32011356
Sidsjö-Böle IF3201736
Erikslunds SK32011186
Stöde IF30031140
IFK Timrå blå30035190

Flickor 12 C slutspel
Njurunda IK3210937
Lucksta IF22001476
Granlo BK31028123
Söråkers FF2011131
Sund IF20023100

Flickor 11 A slutspel
Sidsjö-Böle IF32101247
Njurunda IK32101047
Selånger FK32011046
Alnö IF vit3201986
Heffnersklubban 23111664
Matfors IF blå30218112
IFK Timrå30125101
Matfors IF vit30034170

Flickor 11 B slutspel
Alnö IF röd33001629
Fagerviks BK2200806
Njurunda SK3201656
Heffnersklubban 12101443
Essviks AIF3102463
Indals IF20021100
Selånger FK30030120
Annons
Annons
Annons