Main logo
Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies och personuppgifter
Annons

Resultat från Nordic Cup

+
Läs senare

SUNDSVALL: Innebandy Nordic Cup, Herrar Grupp A: NordicAlnö 72, HåstaErsboda 16, IBK SundsvallNordic 24, AlnöHåsta 41, ErsbodaIBK Sundsvall/2 32, NordicHåsta 34, IBK Sundsvall/2 Alnö 90, ErsbodaNordic 27.

Nordic43012299
Ersboda320111106
IBK Sundsvall/230011373
Håsta310266133
Alnö31026173

Grupp B: IBK SundsvallGranlo 92, Hudik/BjörkbergIBC Hernösand 81, Hudik/BjörkbergGranlo BK 13, IBC HernösandIBK Sundsvall/2 48, IBK Sundsvall/2Hudik/Björkberg 22, Granlo BKIBC Hernösand 60.

IBK Sundsvall/232101987
Hudik/Björkberg31111164
Granlo BK320111106
IBC Hernösand30035220

Damer: HåstaNordic 05 WO, IBK ErsbodaWifsta 14, Ersboda SKGävle GIK 20, IBC ÖStersundNordic 22, WifstaErsboda SK 22, HåstaIBK Ersboda 210, GävleIBC Östersund 50, NordicWifsta 29, Ersboda SKHåsta 100, IBK ERsbodaIBC Östersund 51, WifstaGävle 35, NordicErsboda SK 14, Gävle GIKHåsta 50 WO.

Ersboda SK431014210
Wifsta421118107
IBK Ersboda32011539
Gävle GIK43011539
Nordic3111864
IBC Östersund3111271
Håsta40042300
Annons
Annons
Annons