Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

De kom in på gymnasiet i Sundsvall, Timrå och Ånge – här är hela listan

Annons

Sundsvall

Bygg- och anläggningsprogrammet, Sundsvall

Asklöf Jakobsson, Elliot, Matfors

Berg-Bruksås, Jerry, Matfors

Blomgren, Linus, Sundsvall

Bäck, Joel, Kvissleby

Engström, William, Sundsvall

Forsberg, Jonathan, Sörberge

Garh, Leith, Härnösand

Halvarsson, Alexander, Umeå

Hed, Anton, Matfors

Hellberg, Thilde, Fagervik

Horneij, Hampus, Matfors

Högsten, Nicolai, Kramfors

Jönsson, Kevin, Timrå

Kvillefors, Emil, Liden

Lindström, Alexander, Sörberge

Lindström, Isak, Sundsvall

Margenberg, Christian, Sundsvall

Maundrill, Jonas, Sollefteå

Nordström, Simon, Sundsvall

Nykvist Sandrud, Emil, Sörberge

Nyvoll, Robin, Sundsvall

Ruthberg, Elias, Sundsvall

Selander, David, Sundsvall

Sellgren, Robin, Alnö

Spjut, Oliver, Matfors

Sundvisson, Johan, Sundsvall

Svedin, Filip, Sundsvall

Söderberg, Jonathan, Njurunda

Thillberg, Elias, Kovland

Täck Forsberg, Dennis, Sundsvall

Vinsa, Hampus, Timrå

Wassbrink, Linus, Matfors

Yudaen, Pradiphat, Fagervik

Barn- och fritidsprogrammet, Sundsvall

Aksoy, Firat Abdullah Sundsvall

Andrén, Christopher Frösön

Bergman Bestdahl, Sebastian Hudiksvall

Bergman, Theodor Sundsvall

Bergqvist, Elias Sundsvall

Göransson, Kim Sundsvall

Halvarsson, Isac Sundsvall

Hiltonsson Olofsson, Jonathan Höllviken

Jakobsson, Erik Sundsvall

Jansson, Linnéa Sundsvall

Jansson, Madelene Kovland

Lager, Lukas Sundsvall

Magnusson, Sebastian Ankarsvik

Nejman, Ida Söråker

Nilsson, Philip Timrå

Nordlander, Johan Sundsvall

Nyqvist Slagbrand, Elias Sundsvall

Papavlasopoulou, Olga Gävle

Persson, Elina Björneborg

Petrusson, Malin Matfors

Reineby, Kevin Sundsvall

Rhodin, Johan Sundsvall

Rutenius Östman, William Sundsvall

Salar Abubakr, Sani Sundsvall

Sellén Graveleij, Alfred Sundsvall

Skyttberg, Carl Edwin Fernando Kvissleby

Svensson, Hampus Kvissleby

Wiksten, Emilia Sundsvall

Åsén, Emma Alnö

El- och energiprogrammet, Sundsvall

Backéus, Linus Stöde

Bjurberg, Linus Njurunda

Edebrant, Emanuel Njurunda

Englund, Tobias Stöde

Enquist, Marcus Sundsvall

Forsberg, Anton Njurunda

Färnlöf, Anton Alnö

Gråhammar, Anton Alnö

Gullqvist, Tobias Sundsbruk

Hagberg Kyttänen, Max Sundsvall

Hansson, Emil Alnö

Henningsson, Emil Matfors

Högl, Arvid Alnö

Jonsson Hjelte, John Indal

Jäderblom, Sebastian Alnö

Kjellin, Nils Sörberge

Leman Uppling, Ludvig Njurunda

Modig, Rasmus Söråker

Nilsson, David Sundsvall

Nilsson, Lukas Njurunda

Reinman, Daniel Sundsvall

Sjölander, Rasmus Stöde

Skoglund, Leo Matfors

Svedberg, Rasmus Sundsvall

Westin, Olof Sundsvall

Westlund, Linus Liden

Zetterkvist, Karl Kovland

Ekonomiprogrammet, Sundsvall

Al-sufy Ben Jammour, Susanne, Sundsvall

Altevid, Ebba, Matfors

Amarelle Lundin, Mateo Kristoffer, Sundsvall

Andersson, Emilia, Kvissleby

Anderzon, Hugo, Sundsvall

Appelquist, Karl, Sundsvall

Backlund, Linn, Alnö

Backlund, Nathalie, Liden

Barzani, Leo, Sundsvall

Bedoya Sierra, Santiago, Sundsbruk

Bengtsson, Tove, Kvissleby

Berggren, Amanda, Alnö

Bergström, Emelie, Sveg

Blusi, Karl, Njurunda

Burvall, Elsa, Sundsvall

Byström, Linda, Sundsvall

Büttner, Nelly, Matfors

Bäck Lindström, Erik, Sundsvall

Dahlgren, Milian, Sundsvall

Davidsson, Matilda, Bergsjö

Decker, Matilda, Torpshammar

Doherty, Jesper, Alnö

Drewsen, Axel, Matfors

Ebbing, Hanna, Sundsvall

Engberg, Hanna, Alnö

Engman, David, Sundsvall

Eriksson, Nils, Sundsvall

Eriksson, Per, Sundsvall

Eriksson, Tilde, Sundsvall

Falk, Tuva, Kvissleby

Faridian, Rebecka, Sundsvall

Forsberg, Isa, Sundsvall

Forslin, Jens, Sundsvall

Fröjdholm, Maja, Sundsvall

Gabrielsson Ling, Martin, Sundsvall

Gavador, Salo, Sundsvall

Grönholm, Melker, Ljusdal

Göransson, Herman, Sundsvall

Hallberg, Josefine, Indal

Hallén, Oscar, Ankarsvik

Hanold, Tove, Söderhamn

Hansson, Emilia, Alnö

Hedin, Angelica, Njurunda

Hedlund, Pernilla, Sundsvall

Heimer, Sofie, Sundsvall

Hellberg, Alexander, Sörberge

Henriksson, Julia, Sundsvall

Hessling, Sally, Matfors

Humla, Anton, Sundsvall

Höijer, Carl, Sundsvall

Hörnlund, Magdalena, Alnö

Ivarsson, Rasmus, Sundsvall

Jangdal, Tim, Sundsvall

Joelsson, Simon, Sundsvall

Johansson, Jana, Sundsvall

Jonsson, Wilma, Sundsvall

Karlsson, Celina, Sundsvall

Karlsson, Johannes, Sundsvall

Keller, Hugo, Bollnäs

Knollenburg, Aina, Sundsvall

Krantz, Alva, Alnö

Latifi, William, Sundsvall

Lindahl, Hugo, Matfors

Lindqvist, Emma, Alnö

Lindqvist, Melker, Sundsvall

Lindström, Karl, Alnö

Lund, Jonatan, Sundsvall

Lundgren, Valter, Sundsvall

Lydén, William, Bergvik

Löfgren, Jenny, Sundsvall

Malmström, Wilma, Indal

Manzi, Innocent, Timrå

Mc Dade, Adam, Ljusdal

Mohamed Muhamad, Asiya, Härnösand

Molin, Ida, Sollefteå

Morsay, Samuel, Sundsvall

Nelding Sjöström, Tilde, Njurunda

Nguyen, Thao, Sundsvall

Nilsson, Wilma, Sundsvall

Nordin, Julia, Sundsvall

Nyh, Oliver, Sundsvall

Nylander, Rasmus, Sundsvall

Nystedt, Sofie, Sundsvall

Nyström, Axel, Kvissleby

Olsson, Evelina, Sundsvall

Olsson, Max, Sundsvall

Olsson, Melinda, Sundsbruk

Pargéus, Karl Alirio, Sundsvall

Redman Leman, Joakim, Njurunda

Rönnberg, Anton, Sundsvall

Salin, Jennie, Sundsvall

Schönfeldt, Robert, Indal

Selin, Fanny, Alnö

Sjöberg, Ebba, Sundsvall

Sjöberg, Gustav, Liden

Sjölén, Matilda, Matfors

Sjölund, Albert, Sundsvall

Sjöström, William, Alnö

Srdanovic, Djordje Alexander, Sundsvall

Stark, Albin, Sundsvall

Stenström, Victor, Sundsvall

Stoelwinder, Max, Sundsvall

Strandberg, William, Sundsvall

Stridsman, Felicia, Nyland

Ström, Tim, Sundsvall

Svedberg, Mathilda, Sundsvall

Svedin, Fabian, Sundsvall

Söderholm, Oskar, Sundsvall

Söderlund, Carl, Sundsvall

Thunholm, Felix, Kvissleby

Ullsten, Hampus, Sundsvall

Vu Do, Julia, Sundsvall

Väyrynen, Amanda, Sundsvall

Wahlstedt, Felicia, Sundsvall

Wänglund, Olivia, Sundsvall

Zhou, Yunping, Matfors

Ålund, Oliver, Sundsvall

Åman, Eddie, Sundsvall

Åsell Solander, Moa, Matfors

Åslin Idén, Lucas, Gnarp

ESEST, Estetiska programmet, Sundsvall

Ahlin, Hannah, Sundsvall

Borg, Albin, Njurunda

Eriksson, Sofia, Sundsvall

Falstad, Mirelle, Sundsvall

Hed Zetterström, Melvin, Njurunda

Hultin, Emma, Kvissleby

Jonasson, Tove, Kvissleby

Lindblom, Tova, Ankarsvik

Lundsten, Julia, Sundsbruk

Lögdal, Disa, Sörberge

Norrmén, Landija, Kvissleby

Pansuwan, Witchayaphon, Stöde

Rojas Navarro, Mélanie Chantal, Sundsvall

Sjölén, Simone, Hassela

Spelberg, Liza, Kvissleby

Westman, Alfred, Sundsvall

ESMUS, Estetiska programmet, Sundsvall

Eriksson, Amanda, Sundsvall

Forsberg, Nathalie, Njurunda

Fransson Norberg, Lina, Sundsvall

Frödin, Theo, Stöde

Goebel, Adrian, Söråker

Hugosson, Erik, Sundsvall

Hägglund, Elian, Matfors

Häggström, Jens, Torpshammar

Höglin Wallgren, Jonathan, Matfors

Jansson, Emily, Timrå

Karlsson Block, Viola, Ankarsvik

Nguyen, Khai Anh Khoa, Sundsvall

Norberg, Joel, Sundsvall

Rylander, Anna, Bergeforsen

Stridsberg, Jesper, Kvissleby

Widmark, Hanna, Härnösand

Fordons- och transportprogrammet, Sundsvall

Andersson, Pär, Sundsvall

Backlund, Joel, Ånge

Boman Vestling, Kevin, Härnösand

Bredenberg, Wilma, Gnarp

Byström, Viktor, Sundsvall

Detlefsen, Anton, Alnö

Ehn, Hannes, Kvissleby

Eklund, Mikael, Ankarsvik

Eriksson, Joel, Torpshammar

Eriksson, Lina, Älandsbro

Eriksson, Molly, Gnarp

Forsberg, Pär, Kovland

Francis, Ogochukwu, Timrå

Gissberg Eriksson, Maximilian, Fränsta

Granbom, Hannes, Matfors

Grubb, Gustav, Stöde

Hermansson, Alex, Torpshammar

Holmberg, Julia, Kovland

Högberg, Hampus, Härnösand

Jason, Jonathan, Bergeforsen

Johansson, Rasmus, Alnö

Jonsson, Sebastian, Timrå

Kallberg, Andreas, Timrå

Lingensjö, Victor, Bergeforsen

Lodin, Olof, Stöde

Lundkvist, Jessica, Söråker

Nalin, Bastian, Sundsvall

Nilsson, Albin, Långsele

Norberg, Björn, Timrå

Nordin, Sebastian, Sundsvall

Norrmén, Adam, Matfors

Nylander, Johannes, Timrå

Persson, Ebba, Matfors

Persson, Hampus, Ånge

Persson, Simon, Stöde

Peterson, Alva, Söråker

Sjölander, Erik, Sundsvall

Sjöstedt, Andreas, Bergeforsen

Sjöström Lundgren, Tim, Sundsbruk

Sundqvist, Edvin, Torpshammar

Sörmark, Oskar, Bergeforsen

Valter, Maria, Sundsbruk

Vikberg, Linus, Bergeforsen

Viklund, Andreas, Stöde

Wagenius, Sebastian, Kovland

Ålin, Therese, Sundsvall

Åström, Alva, Sundsvall

Handels- och administrationsprogrammet, Sundsvall

Färdvall, Johansson William, Brunflo

Ghebermichail, Daniel Zecarias, Hudiksvall

Högberg, Alexander, Sundsvall

Jonsson, Alva, Sörberge

Larsson, Jennifer, Hudiksvall

Lindblom, Sara, Matfors

Mohamud, Abdi Kafi Heydar, Ockelbo

Nenzén, Tess, Matfors

Nyberg, Filippa, Sollefteå

Palmquist, Felicia, Härnösand

Skog, Julia, Sundsvall

Söderblom, Oskar, Kovland

Söderlund, Sara, Sörberge

Tarberg, Hanna, Härnösand

Wahlström, Gabriel, Östersund

Wiklander, Ida, Sörberge

Åsenlund, Simon, Alnö

Östlund, Lotta, Sundsvall

Hotell- och turismprogrammet, Sundsvall

Altin, Divya, Undrom

Backö, Moa, Sundsbruk

Bulla Mora, Wynne, Hasbleidy Sundsvall

Dufvenberg, Linnéa, Söråker

Edbom, Jonsson Lovisa, Sörbygden

Edholm, Matilda, Härnösand

Eriksson, Fanny, Timrå

Svärd, Felicia, Sundsbruk

Tesfagherghis, Segen Asmela, Kvissleby

Wallin, Tilde, Sundsvall

Hantverksprogrammet – frisör, Sundsvall

Blom Staflund, Emily Härnösand

Holmström, Linnéa Sundsvall

Israelsson, Mia Skog

Sollén Bergström, Elin Sundsvall

Tagesson, Emilia Söråker

Hantverksprogrammet – övrigt hantverk – hudvård, Sundsvall

Forsström, Cecilia, Sundsvall

Hjort, Tova, Alnö

Jonsson, Amanda, Alnö

Jungdalen, Frida, Ankarsvik

Lundgren, Amanda, Söråker

Lövgren, Agnes, Sundsvall

Nordlund, Vilma, Sundsvall

Persson, Cecilia, Torpshammar

Sjölin, Alva, Alnö

Sjölinder, Amanda, Timrå

Stenqvist, Felicia, Sundsvall

Söderberg, Filippa, Söråker

Industritekniska programmet, Sundsvall

Edlund, Julia, Stöde

Halling, Eddie, Sundsvall

Hamrin, Edvin, Sundsvall

Holmström, Adam, Sundsvall

Johansson, Adrian, Stöde

Jonsson Engström, Alexander, Stöde

Lundberg Westling, Linus, Sundsvall

Lundgren, Anton, Liden

Mattsson, Rasmus, Stöde

Norberg, Erik, Sundsbruk

Nyberg, Samuel, Sundsvall

Persson, Pär-albin, Sundsvall

Rasu, Andreas, Sundsvall

Söderberg, Niklas, Sundsbruk

Viström, Sofia, Sundsvall

Wallner, Gustav, Sundsvall

Naturvetenskapsprogrammet, Sundsvall

Bengtsson, Erik, Sollefteå

Borgenstam, Ludvig, Sundsvall

Bylin, Anton, Kvissleby

Englund, Miranda, Kvissleby

Eriksson, Max, Njurunda

Eriksson, Måns, Ås

Fahlander, Moa, Sundsvall

Folkesson, Hjalmar, Sundsvall

Glans, Emelie, Sundsvall

Holm, Wilma, Gnarp

Hämäläinen, Mattias, Sundsvall

Johansson, Linus, Sundsvall

Johansson, Sebastian, Sundsvall

Kling Andersson, Ebba, Borlänge

Kågström, Frida, Sundsvall

Kågström, Hanna, Sundsvall

Lebbal, Maya, Kvissleby

Lundbäck, Jonna, Järfälla

Malmberg, Måns, Alnö

Nedergård, Tim, Skellefteå

Norberg, Astrid, Sundsvall

Noteby, Hanna, Sundsbruk

Olsson, Stina, Sundsvall

Pichkah, Paya, Kvissleby

Sandström, Moa, Stöde

Scott, Aron, Östersund

Svensk, Matilda, Matfors

Vallin, Erik, Kvissleby

Walkes Nylén, Kayla, Bjästa

Öhman, Edvin, Västerås

Samhällsvetenskapsprogrammet, Sundsvall

Al Toum, Majdi, Sundsbruk

Altevid, Nora, Matfors

Andersson Björk, Ossian, Sundsvall

Andersson, Filip, Kvissleby

Andersson, Jesper, Alnö

Andersson, Jesper, Gideå

Andersson, Kajsa, Matfors

Andersson, Maya, Alnö

Backlund Viitala, Eric, Sundsvall

Backlund Viitala, Lucas, Sundsvall

Bolin, Matilda, Fränsta

Boman, Hugo, Ullånger

Borgelin, Anton, Sundsvall

Borggren, Agnes, Sundsvall

Bromée, Ella, Indal

Dieckelman, Eric, Östersund

Edin, Fanny, Stöde

Forsberg, Ida, Sollefteå

Forsling Jonsson, Ragnar, Sundsvall

Forsman, Lina, Kramfors

Forsmark, William, Sundsvall

Granat, Julia, Sundsvall

Gulin, Alva, Sundsvall

Hallman, Clara, Njurunda

Hjärtström, Julia, Kvissleby

Holmström Kruse, Sara, Sundsvall

Högman, Oscar, Ankarsvik

Jonsson, Wilma, Njurunda

Jurván, Felicia, Sundsvall

Kvist, Fabian, Sundsvall

Lagergren, Alexander, Sundsvall

Larsson, Erik, Sundsvall

Lind, Hannes, Alnö

Mackin, Jasmine, Sundsvall

Magnusson, Emma, Matfors

Meander, Mikael, Härnösand

Mohammed, Sonya, Sundsvall

Morelius, Edvin, Alnö

Morin, Wilma, Överkalix

Möllerström, Linus, Alnö

Nid Nasser, Souhail, Ånge

Nilsen, Ronja, Söråker

Nyland, Alexandra, Sundsbruk

Olsén, Max, Sundsvall

Olsson, Lukas, Ljusdal

Parment, Max, Sundsvall

Persson, Adam, Sundsvall

Pettersson, Vilma, Sundsvall

Randehov, Filippa, Sundsvall

Sandelius, Alexsander, Timrå

Sjödin, Emilia, Alnö

Sollén Larsson, Josefin, Sundsvall

Sten, Alva, Sundsvall

Sundqvist Kron, Moa, Ånge

Ulander, Maja, Sundsvall

Vilminko Svensson, Alexander, Alnö

Vårlin, Alva, Kvissleby

Wallin, Joakim, Alnö

Westlund, Carl-philip, Sundsvall

Wiklund, Amanda, Kovland

Ågren, Samuel, Nyland

Åhlin, Sara, Nyland

Öien, Maja, Matfors

Teknikprogrammet, Sundsvall

Al-sahlany, Heider Salam, Sundsvall

Andersson, Birk, Sundsvall

Axbrink, Martin, Sundsvall

Bardén, Alex, Alnö

Berglund, Julia, Matfors

Bergström, Alexander, Sundsvall

Bergström, Samuel, Ånge

Björklund, Wilma, Matfors

Blomberg, Joakim, Sundsvall

Bohlin, Hampus, Matfors

Bouvin, Albin, Alnö

Brännvall, Christoffer, Stöde

Bäcklund, Johan, Sundsvall

Carlsson, Arvid, Matfors

Cederberg, Amanda, Ankarsvik

Cronsioe, Sigge Claes Vilhelm, Matfors

Edenström, Ludvig, Sundsbruk

Edlund, Anton, Sundsvall

Edman, Wilma, Sundsvall

Eklöf, Filip, Sundsvall

Elfström, Fredrik, Kvissleby

Engman, Daniel Jan Oskar, Ankarsvik

Estlind, Anton, Stöde

Faarah, Abdullahi Shire, Sundsvall

Fjellström, Alexander, Alnö

Forsberg, Elsa, Sundsvall

Forslund, Erik, Sundsvall

Gillgren, Marcus, Njurunda

Gillgren, Tony, Njurunda

Hedblom, Samuel, Alnö

Hedin, Jesper, Sundsbruk

Hillborg, Dante, Alnö

Holm, David, Matfors

Holmberg, Klas, Sundsvall

Holmberg, Wilma, Sundsvall

Holmgren, Oscar, Skellefteå

Håkansson, Nicolas, Bispgården

Hägg, Jonas, Sundsvall

Häggberg, Nellie, Sundsvall

Johansson, Björn, Sundsvall

Johansson, Elias, Njurunda

Johansson, Måns, Kvissleby

Jonasdotter, Marielle, Matfors

Jonsson, Klara, Sundsvall

Jönsson, Simon, Sundsvall

Karlsson, Petter, Kvissleby

Knochenhauer, Lukas, Njurunda

Larsson, Alice, Kvissleby

Liljedahl, Johannes, Sundsvall

Lindberg, Martin, Sundsvall

Lindblom, Erik, Kvissleby

Lindblom, Lukas, Stöde

Ludvigsson, Samuel, Sundsvall

Lundgren, Nils, Sundsvall

Lundström, Anna, Alnö

Lönnquist, Jonathan, Njurunda

Miller, Olivia, Alnö

Mohammed Noori, Hosam, Sundsbruk

Morin Aune, Lucas, Sundsvall

Nilsson, Markus, Sundsvall

Nilsson, Martin, Sundsvall

Nilsson, Olof, Bergeforsen

Nyström, Niklas, Sundsbruk

Onder, Jan, Härnösand

Persson, Daniel, Njurunda

Persson, Linda, Alnö

Persson, Nils, Alnö

Persson, Olle, Kvissleby

Pettersson, Pontus, Ås

Rehnberg, Erik, Stöde

Rudberg, Morris, Sundsvall

Rydja, Marcus, Sundsvall

Rönström, Filip, Sundsvall

Salomonsson, Gustav, Sundsvall

Siphet, Charuwan, Stöde

Sjöberg, John, Sundsbruk

Sjöberg, Tindra, Bergeforsen

Sjöbom, Albin, Njurunda

Sjölén, Albin, Sundsvall

Sjöström, Alexander, Sundsvall

Sundin, Tilde, Alnö

Sundvall, Oskar, Sundsvall

Sverker, Victor, Alnö

Söderström, Jesper, Sundsvall

Talgari, Tommy, Sundsvall

Tjärnström, Carl, Kvissleby

Vesterlund, Marcus, Njurunda

Wallin, Vera, Sundsvall

Wikström, Nils, Sundsvall

Åberg, Tindra, Kvissleby

Ågren, Gabriel, Sundsvall

Åman, Robin, Indal

Åsberg, Oliver Leif Mattias, Matfors

Öberg, Hanna, Alnö

Öberg, Linnea, Timrå

Östman, Måns, Sundsvall

Vård- och omsorgsprogrammet, Sundsvall

Abdul Hakim, Khadijah, Härnösand

Ahmed, Sulekha, Härnösand

Axelsson, Wilma, Liden

Eriksson, Josephine, Matfors

Gonzales Montes, Charlene Mae, Härnösand

Hallin, Emma, Matfors

Ibrahim, Ruqiya Mustafa, Sörberge

Jansson Grabb, Ellen, Njurunda

Jokioja, Julia, Timrå

Jorhult, Moa, Sundsvall

Karlberg, Stéphanie, Liden

Larsson, Emma, Söråker

Melin Jeppsson, Ebba, Liden

Mobergh, Josefin, Fagervik

Norlander, Emma, Bergeforsen

Näslund, Denise, Bräcke

Sellin Viksell, Linn, Timrå

Svedin, Ida, Timrå

Wiklander, Linnea, Timrå

Åsberg, Ella, Matfors

Åström, Tilda, Timrå

Bygg- och anläggningsprogrammet, Sundsvall Sundsvalls praktiska gymnasium

Hanné, Viktor, Kvissleby

Jonsson, Jonathan, Gnarp

Nilsson, Elias, Sundsvall

Vikander Johansson, Christoffer, Njurunda

El- och energiprogrammet, Sundsvall Sundsvalls praktiska gymnasium

Nordquist Elverstig, Kristoffer, Sundsbruk

Thelberg, Eric, Sundsvall

Fordons- och transportprogrammet, Sundsvall Sundsvalls praktiska gymnasium

Andersson, Rasmus, Kovland

Eriksson, Rasmus, Kvissleby

Gustafsson, Lukas, Alnö

Hermansson, Elliot, Sundsbruk

Jonsson, Matilda, Stöde

Nordin, Amanda, Bergeforsen

Sjödin Tullgren, Petter, Sundsvall

Stjernström, Andrée, Sundsvall

Industritekniska programmet, Sundsvall Sundsvalls praktiska gymnasium

Andersen, Johannes, Gnarp

Restaurang- och livsmedelsprogrammet, Sundsvall Sundsvalls praktiska gymnasium

Fridberg, Adrian, Bergeforsen

Pernu, Tova, Bergvik

Sondell, Jenny, Sollefteå

Westner, Mira, Härnösand

VVS- och fastighetsprogrammet, Sundsvall Sundsvalls praktiska gymnasium

Bergström, Simon, Ankarsvik

Holmstedt, Hampus, Sundsbruk

Jansson, Mattias, Sundsvall

Johansson, Niklas, Sundsvall

Karlsson, Fabian, Sundsbruk

Lindberg, Anton, Söråker

Norberg, Sebastian, Sundsvall

Sahlin, Albin, Sundsvall

Sundberg, Carl, Alnö

Sundkvist, Andreas, Sundsvall

Vård- och omsorgsprogrammet, Sundsvall Sundsvalls praktiska gymnasium

Gapi, Marie, Östersund

Holmström, Julia, Alnö

Lund, Charlotte, Sundsvall

Nilsson, Marléne, Märsta

Tesfay, Filipos Beyene, Sundsvall

NBDJU-DV, Naturbruksprogrammet, Sundsvall Realgymnasiet

Björkholm, Cornelia, Indal

Dunder, Wilma, Söråker

Eriksson, Lina, Bispgården

Guldemo, Yolanda, Kvissleby

Jensen, Simone, Sundsvall

Larsson, Armida, Ljungaverk

Lindbom, Anton, Torpshammar

Lindström, Hanna, Härnösand

Nilsson, Moa, Sundsvall

Norberg, Oscar, Sundsvall

Nordström, Jolina, Torpshammar

Olsson, Sofie, Sundsvall

Primak, Zachary, Timrå

Svensson, Melinda, Ånge

Söderlund, Therese, Sundsvall

NBDJU-HH-R, Naturbruksprogrammet, Sundsvall Realgymnasiet

Allringer, Elin, Sundsbruk

Bergman, Franceska, Sandarne

Forsberg, Alice, Sundsvall

Larsson, Amanda, Fränsta

Nyqvist, Ebba, Njurunda

Roos, Tuvalisa, Hammarstrand

Verkkoniemi, Clara, Matfors

Wiklund, Kim, Indal

NBDJU-HU, Naturbruksprogrammet, Sundsvall Realgymnasiet

Dalberg, Wilma, Stöde

Linell, Alice, Sundsvall

Molin, Linnea, Timrå

Rendahl, Marie, Sundsbruk

Van Der Heijden, Femke Josepha Mathea, Stöde

NBDJU0L-HH, Naturbruksprogrammet - lärling, Sundsvall Realgymnasiet

Buhlér, Cajsa, Kovland

Melander, Nelly, Matfors

NBSKO-NA-Ä, Naturbruksprogrammet, Sundsvall Realgymnasiet

Bylund Westling, Wilma, Matfors

Gode, Victor, Fränsta

Hillblom Sandberg, Simon, Härnösand

Hübinette, Simon, Bergeforsen

Lindgren, Viktor, Sundsvall

Näslund Urbán, Simon, Sundsvall

Schröder, Samantha, Umeå

Wikström, Maja, Hassela

Ekonomiprogrammet, Sundsvall Plusgymnasiet

Asterheim, Oscar, Sundsvall

Hantverksprogrammet, Sundsvall, Plusgymnasiet

Danielsson, Elin, Njurunda

Dinhag Löf, Meja, Söråker

Isaksson, Erika, Sundsvall

Nyberg, Alexandra, Sundsvall

Sundin, Nelly, Sundsbruk

Hantverksprogrammet, Sundsvall Plusgymnasiet

Almqvist, Amanda, Ramvik

Bergland Lindholm, Fanny, Sundsvall

Bergman, Cornelia, Härnösand

Eriksson, Sigrid, Sundsvall

Fyhr, Hanna, Hudiksvall

Georgsson, Jannike, Sundsvall

Gisslin, Zelina, Sundsvall

Hällberg, Elina, Härnösand

Johansson, Linn, Kvissleby

Kindberg, Alicia, Bjästa

Lidén, Johanna, Härnösand

Marklund, Ida, Lycksele

Niemelä Falk, Kimberly, Matfors

Nilsson, Alva, Ilsbo

Nilsson, Jonna, Sundsvall

Rehn, Zaga, Sundsbruk

Sellvén, Rebecka, Hudiksvall

Stenmark, Miranda, Härnösand

Tapani, Viktor, Kiruna

Viklander, Emma, Härnösand

El- och energiprogrammet, Sundsvall NTI

Almkvist, Emil, Matfors

Andersson, Felix, Timrå

Arnfridsdotter, Julia, Sundsvall

Boork, David, Sörberge

Dahlberg, Oskar, Hudiksvall

Ed, Gustav, Jättendal

El Koreh, Elie, Sundsvall

Florberg, Eddie, Sundsvall

Frascati, Jonas, Matfors

Holmsten, Emil, Sundsvall

Kardeby, Richard, Sundsvall

Karlsson, Dennis, Bergeforsen

Killander, Adam, Sundsvall

Lindqvist, Samuel, Sundsvall

Lundstedt, Erik, Sundsvall

Mattsson, Victor, Sundsvall

Modin, Max, Gnarp

Nemeth Lundblad, Emilio, Gnarp

Nordenmark, Robin, Matfors

Pettersson, Frederick, Gnarp

Sjöbom, Herman, Sundsvall

Snell, Hugo, Hudiksvall

Staaf, Karl, Matfors

Ulander, Felix, Sundsvall

Wagenius, Elias, Gnarp

Weckenberg, Oscar, Sundsvall

Åberg, Lucas, Matfors

Estetiska programmet, Sundsvall NTI

Andersson Vesala, Linnéa, Sundsvall

Barreby, Dennis, Sundsvall

Bergsten, Patricia, Kovland

Embretsen, Ylva, Edsbyn

Hansson Lampell, Trixy, Matfors

Heino Dahlberg, Julia, Nyland

Johansson, Moa, Sundsbruk

Karlsson, Lukas, Osby

Kuscu, Jasmin, Ånge

Lidström, Rasmus, Njurunda

Nalewajk, Amadeusz Adrian, Hassela

Nibeland, Natalia, Stöde

Nordin, Emelie, Nyland

Nyberg, Tilda, Söråker

Salomonsson, Towa, Sundsvall

Strömqvist, Adrian, Alnö

Sulzer, Sackarias, Timrå

Svensson, Jennie, Tavelsjö

Vallman, Philip, Kvissleby

Winzell, Hanna, Ånge

Zetterberg, Lovisa, Kvissleby

Teknikprogrammet, Sundsvall NTI

Alatalo, Theodor, Alnö

Andersson, Jonathan, Gnarp

Bergman, Aron, Gnarp

Boström, Axel, Sundsvall

De Wahl, Linus, Bergeforsen

Degerbo, Emil, Ånge

Enander, Didrik, Sundsvall

Engström, Joel, Hammarstrand

Forsberg, Kim, Sundsvall

Hansson, Carl, Alnö

Hådén, Emil, Torpshammar

Johansson, Vincent, Torpshammar

Lindkvist, Joel, Alnö

Lindmark, Whilliam, Härnösand

Norman Oskarsson, Anton, Sundsvall

Panyawai, Kuntinda, Hudiksvall

Persson, Albin, Robertsfors

Persson, Gillian, Söråker

Persson, Linus, Ånge

Qvarfort, Teo, Matfors

Rodovicius, Tomas, Timrå

Roos, Hampus, Hassela

Simensen, Erik, Härnösand

Sjöberg, Albin, Sundsvall

Stenlund, Alexander, Sundsvall

Stenmark, Linus, Sollefteå

Tellebo, Gabriel, Söråker

Thornberg, Theodor, Fränsta

Ekonomiprogrammet, Sundsvall Mikael Elias teoretiska gymnasium

Antonsen, Tim, Sundsvall

Arnesson, Olivia, Matfors

Broman, Hanne Tuss, Bergeforsen

Dahlin, Elias, Söråker

Fjell, Rikard, Sundsvall

Haldin, Amanda, Sundsvall

Hallén, Ida, Njurunda

Hernell, Hampus, Matfors

Holmberg, Alexandra, Sundsvall

Jansson, Vilma, Sundsvall

Johansson, Gabriella, Stöde

Ledin, Oscar, Sundsvall

Manousian, Daniel, Sundsvall

Moberg, Emilia, Timrå

Moström, Ellen, Sörberge

Moussa Hedin, Angela, Sundsvall

Olsson Thun, Olof, Sundsvall

Oskarsson Öman, Tilde, Kvissleby

Ottosson, Emma, Sundsvall

Pusakovas, Edgaras, Söråker

Sjögren, Rebecca, Matfors

Sjöström, Felicia, Sundsvall

Sporrong, Gustav, Sörberge

Vedin, Lovisa, Njurunda

Westling, Madeleine, Sundsvall

Wiik, Isak, Ankarsvik

Wreber, Jakob, Sundsvall

Öberg, Ida, Matfors

Ödqvist, Edda, Bergeforsen

Öhman Bolin, Julia, Alnö

Önnestam, Ellinor, Sundsvall

Östlin, Wilma, Bergeforsen

Naturvetenskapsprogrammet, Sundsvall Mikael Elias teoretiska gymnasium

Andersson, Matilda, Fagervik

Berg, Matilda, Njurunda

Björklund Jonasson, Linnea, Sundsvall

Damtew, Mekdelawit Nigussu, Sundsvall

Erensel, Berfin, Timrå

Felländer, Matilda, Kvissleby

Forslund, Tilde, Sundsvall

Frænell, Lina, Sundsvall

Gidlund, Malin, Sundsvall

Granberg, Anna, Söråker

Haidar, Sara, Sundsvall

Hamed, Mahmood, Sundsvall

Hyllengren, Oscar, Sundsvall

Iversen Olsson, Märta, Sundsvall

Jakobsson, Emil, Kvissleby

Jansson, Alva, Liden

Johansson, Julia, Indal

Jönsson, Amanda, Sundsvall

Lindgren, Anton, Sundsvall

Montelin, Filip, Alnö

Nguyen, Jenny, Sundsvall

Nguyen, Tri Dao, Sundsvall

Nilsson, Sara, Matfors

Norgren, Josephine, Stöde

Norman, Ellen, Matfors

Nyberg, Matilda, Umeå

Olsson, Madelene, Sundsvall

Rexhaj, Kujtesa, Timrå

Svedberg, Erik, Alnö

Svelander, Ebba, Sörberge

Vesterlund, Axel, Kvissleby

Vesterlund, Tilde, Sundsvall

Samhällsvetenskapsprogrammet, Sundsvall Mikael Elias teoretiska gymnasium

Namn OrtAlmqvist, Kelly, Alnö

Andersson, Alexandra, Sundsvall

Andersson, André, Njurunda

Bark, David, Sundsvall

Berglund, Isabelle, Matfors

Berlin Gustafsson, Ronja, Sundsvall

Birkemose, Maja, Matfors

Brown, Lucie Rebecca, Sundsvall

Cole, Ada Fatmata, Sundsvall

Edbom Devall, Lina, Matfors

Eriksson, Moa, Njurunda

Fazliu, Blerta, Sundsvall

Haidar, Nour, Sundsvall

Hammarström, Line, Sörberge

Hjärtström, Moa, Kvissleby

Hultberg, Eric, Sundsvall

Jacobsson, Olivia, Kvissleby

Jakobsson, Maja, Kvissleby

Kaiser, Lisa, Timrå

Larsson, Emma, Matfors

Lundberg, Vilma, Kvissleby

Lövgren, Herman, Ånge

Nilsson, Moa, Ljustorp

Näsman, Diana, Sundsvall

Olofsson, Sara, Njurunda

Otterström, Allis, Söråker

Perälä, Agnes, Ljustorp

Rosenholm, Clara, Sundsbruk

Sandström, Linnea, Sundsvall

Sjödin, Karin, Alnö

Sjöström, Julia, Sundsvall

Söderlund, Clara, Sörberge

Hantverksprogrammet, Sundsvall Stenstansgymnasiet

Blomkvist, Evelina, Sundsvall

Brandström Edlund, My, Stöde

Hammarberg Dahlberg, Amanda, Torpshammar

Pålsson, Wilma Fränsta Sandlund, Amanda, Timrå

Ekonomiprogrammet/Business, Sundsvall Thorén Business

Ahmed, Abdirizak Mukhtar, Sundsvall

Aho, Isabelle, Njurunda

Andersson, Olle, Sundsvall

Dalsten Emilsson, Anton, Sundsvall

Ekman, Emil, Sundsvall

Engström, Karl, Tyresö

Eriksson, Alice, Njurunda

Fors, Oscar, Sundsvall

Gradin, Joel, Sundsvall

Helsing, Kevin, Sundsvall

Johansson, Izabelle, Kvissleby

Khreis, Aja, Sundsvall

Lidén, Niklas, Sundsvall

Lidström, Veronica, Sundsvall

Naseri, Mokhtar Ahmad, Sundsvall

Niemi, Hugo, Kiruna

Nylén, Ella, Alnö

Näslund Vikström, Saga, Sundsvall

Rutström, Amanda, Kvissleby

Sillanpää, Gustav, Leksand

Sjögren, Hannah, Sundsvall

Sultani, Ruhullah, Sundsvall

Tadeush, Lizaveta, Ånge

Handels- och administrationsprogrammet/Commerce, Sundsvall Thorén

Andersson, Nathalie, Sundsbruk

Bjarnevi, Jennifer Stöde Collin, Emma, Sundsvall

Eriksson, Linnéa, Stöde

Hallstensson, Fabian, Sundsvall

Hamrin, Matilda, Bergeforsen

Johansson, Annie, Sundsvall

Jonsson, Liz, Timrå

Nilsson Eriksson, Emelie, Timrå

Nygren, Elin, Timrå

Pettersson, Bertil, Borlänge

Rolandsen, Felicia, Bergeforsen

Svedin Åman, Olivia, Fagervik

Östin Elfström, Natalie, Söråker

Naturvetenskapsprogrammet/Management, Sundsvall Thorén Business

Danielsson, Linn, Åsele

Nazar, Ibrahim, Sundsvall

Selimovic, Sara, Sundsvall

Sjölund, Emelie, Njurunda

Samhällsvetenskapsprogrammet/Communication, Sundsvall Thorén Business

Bergqvist Holm, Rebecca Alnö

Bredberg, Ricky Njurunda

Bäck Lindgren, Wilma Alnö

Bäckman Häggmark, Anton Alnö

Eriksson, Julia, Timrå

Eriksson, Klara, Sundsvall

Gimbergsson, Rebecka, Sundsvall

Jansson, Tilda, Alnö

Kassberg Berggren, Moa, Timrå

Kronman, Tilde, Alnö

Noor, Ayaan Kasem, Sundsvall

Rasmusson, Hampus, Ör

Siyum Habte, Rim, Söråker

Stenbäck, My, Sundsvall

Svedberg, Frida, Sundsvall

Åkerlund, Agnes, Kvissleby

Öman, Moa, Sundsbruk

Östlund, Michaela, Kvissleby

Estetiska programmet, Sundsvall Skvadern

Andersson Lundkvist, Willie, Härnösand

Andersson, Natalie, Sundsvall

Bergman, Izabella, Sundsvall

Blomgren, Astrid, Alnö

Gottvall, Lisen, Kvissleby

Halunen, Frida, Alby

Lidström, Julia, Sundsvall

Lundström, Jorm, Sundsbruk

Rahman, Reman, Sundsvall

Söderström, Stina, Järpen

Wiklund, Julia, Kvissleby

Wänglund, Juliet, Ljustorp

ESMUS, Estetiska programmet, Sundsvall Skvadern

Berglund, Emma, Sundsvall

Bergman, Sean, Sundsvall

Grafström, Truls, Sundsbruk

Helmersson, Erik Liu, Ånge

Henriksson, Anton, Sundsvall

Norberg, Tilde, Sundsbruk

Toomingas, Nils, Alnö

Wågström, Emelie, Sundsvall

ESTEA, Estetiska programmet, Sundsvall Skvadern

Aspholm, Sofia, Sundsvall

Bergsteinsdottir, Disa, Delsbo

Erlingsson, Alva, Ankarsvik

Frank, Elvira, Fränsta

Månsson, Agnes, Hägersten

Möllerberg, Sanna, Sundsvall

Nordén Hagberg, Saga, Sundsvall

Sandin, Jonas, Sundsvall

Seppänen, Ida, Matfors

Zidén Forsberg, Cecilia, Matfors

Naturvetenskapsprogrammet, Sundsvall Skvadern

Alm, Hannah, Ankarsvik

Altaff, Sabrina, Söråker

Alvarsson, Melker, Umeå

Armstig, Adrian, Sundsvall

Berg, Emelie, Sundsvall

Berglund, Anna, Sundsvall

Berts, Mattis, Sundsvall

Bolin, Matilda, Sundsvall

Brodén, Cajsa, Sundsvall

Carlsson, Eric, Liden

Cederlöf, Hedvig, Erikslund

Ciuksyte, Sandra, Bergeforsen

Danielsson, Julia, Sundsvall

Ebadian, Anna, Sundsvall

Edwards, Maja, Gnarp

Eftychiou, Tommy, Sundsbruk

Eriksson, Carl, Alnö

Eriksson, Lisa, Sundsvall

Eriksson, Maya, Sundsvall

Gjordeni, Megan, Sundsvall

Hesso, Byaz, Sundsvall

Holmgren, Clara, Sundsvall

Hörnlund, Hugo, Sundsvall

Johansson, Eric, Njurunda

Jonsson, Annie, Matfors

Jonsson, William, Sundsvall

Kangas Krantz, Gaia, Sundsvall

Lejon, Jakob, Sundsvall

Lindqvist, Axel, Sundsvall

Littzell, Ella, Matfors

Loy, Vanessa, Sundsvall

Martin, Linus, Njurunda

Martinsson, Bruno, Sundsvall

Michold, Eva, Indal

Nilsefur, Agnes, Sundsvall

Nordbäck, Linnéa, Sundsvall

Nordin, Jessica, Sundsvall

Nylander, Clara, Kvissleby

Olofsson, Ellen, Alnö

Olsson, Lilly, Alnö

Pemer Berg, Thea, Sundsvall

Schmidt Eriksson, Jenny, Sundsvall

Sillerström, Gustav, Sundsvall

Spireva, Mariia Anastasiia, Stöde

Stenersen, Marvin, Ankarsvik

Strand, Alva, Sundsvall

Strandberg Eriksson, Axel, Sundsvall

Sultanov, Roman, Sundsvall

Sundelin, Leonard, Alnö

Sundlöf Edman, Alexander, Alnö

Sundström, Erik, Njurunda

Svedin, Filip, Sundsvall

Svensk, Stina Ebba, Sundsvall

Thurdin, Britta, Alnö

Uhlin, Rasmus, Njurunda

Ulander, Stina, Alnö

Vedin, Tilda, Sundsvall

Westin, Anjelica, Kvissleby

Wijitchakhorn, Watthachak, Sundsvall

Zohouri, Damona, Sundsvall

Åkermark, Tone, Sundsvall

Åminne, Lovisa, Sundsvall

Åsén, My, Njurunda

Åslin, Maja, Kovland

Samhällsvetenskapsprogrammet, Sundsvall Skvadern

Barchéus, Alva, Sundsvall

Broman, Wilma, Matfors

Byström Eriksson, Felicia, Matfors

Costell, Jasmine, Sundsvall

Dahl, Felicia, Sundsbruk

Dirawi, Mohammed, Sundsvall

Doole, Theressa, Sundsvall

Edefors, Emma, Sundsvall

Ekblom, Nelly, Indal

Elmgren, Emma, Alnö

Eriksson, Bianca, Sundsbruk

Eriksson, Charlotte, Sundsvall

Eriksson, Rebecka, Ankarsvik

Ersson, Danny, Sundsvall

Flodin, Tova, Matfors

Fors Vestlund, Amina, Sundsvall

Fröst Olsson, Alfred, Alnö

Gilbert, Axelle, Sundsvall

Gonzalez, Vanessa, Sundsbruk

Hedberg, Lisa, Sundsvall

Hellman, Linnea, Sundsvall

Hjelm, Sofia, Sundsvall

Häggquist, Meja, Alnö

Ingvarsson, Jolin, Sundsvall

Jonsson Åkerström, Filip, Sundsvall

Karjel, Alexandra, Sundsvall

Kempe, Melina, Bergeforsen

Krantz, Tova Johanna, Kvissleby

Körberg Sjöström, Vilma, Sundsvall

Larsson, Alexandra, Sundsvall

Lindholm, Emma, Sundsvall

Ljungberg, Anna, Kvissleby

Lööf, Evelina, Sundsvall

Molin, Oscar, Alnö

Nilsson, Sofia, Sundsvall

Nordling, Julia, Alnö

Nordström, Gabriella, Alnö

Norrbom, Liv, Sundsvall

Olsson, Emma, Sundsvall

Olsson, Jenny, Matfors

Palm, Agnes, Gnarp

Pantzare, Sissela, Gnarp

Paulusson, Filip, Sundsvall

Pettersson Sandrud, Hilda, Fagervik

Porsvald, Sebastian, Sundsvall

Rasura, Caitlin, Sundsvall

Sigurd, Mina, Kvissleby

Sirenius, Linnea, Njurunda

Sjöström, Saga, Sundsvall

Sköld, Elina, Sundsvall

Spjut, Moa, Ankarsvik

Stenquist, Linn, Sundsvall

Stål, Lisa Alnö Tejbo, Klara, Sundsvall

Törmä, Jenny, Sundsvall

Vadell, Stina, Sundsvall

Westin, Tilda, Matfors

Wiik, Tova, Sundsvall

Wiklund, Linda, Sundsvall

Willner, Amanda, Njurunda

Ytterbom, Josefin, Kovland

Åkerlund, Linnea, Matfors

Åström Viklund, Alice, Sundsvall

Öman, Sofie, Njurunda

Ånge

Barn- och fritidsprogrammet, Ånge

Onder, Simav, Härnösand

Persson, Emilia, Ånge

Industritekniska programmet, Ånge

Bergström, Hampus, Östavall

Engholm, Linn, Östavall

Nilsson, Alexander, Ånge

Rydberg, Isac, Ånge

Söderström, Rebecka, Ånge

Öhman, William, Ånge

Naturvetenskapsprogrammet, Ånge

Bäckström, Albin, Ljungaverk

Grelsson, Wilmer, Ånge

Hamdani, Yassir, Alby

Johansson, Axel, Fränsta

Johansson, Felicia, Ånge

Nylund, Alva, Ånge

Rugumaho, Laetitia, Fränsta

Samhällsprogrammet, Ånge

Dvärby, Owe, Ånge

Erkstam, Rebecka, Ånge

Grödén, Alva, Ånge

Hultin, Linnea, Ljungaverk

Israelsson, Elin, Torpshammar

Jan, Hoda Ali, Fränsta

Jansson, Joakim, Ånge

Lindfors, Julia, Fränsta

Nyström, Albin, Ljungaverk

Svedbäck, Lovisa, Härnösand

Teknikprogrammet, Ånge

Holmberg, Samuel, Fränsta

Olofsson, Joel, Fränsta

Perada, Natthaphong, Ånge

Strandberg, Lukas, Alby

Vård och omsorgsprogrammet, Ånge

Andersson, Therese, Hammarstrand

Edlund, Sanna, Ånge

Eriksson, Evelina, Kramfors

Timrå

Elteknik, Timrå

Aldengård, Victor, Söråker

Englund, Pontus, Bergeforsen

Eriksson Häggström, Herman, Söråker

Fällman, Patrik, Timrå

Hägglund, Markus, Timrå

Johansson, Martin, Söråker

Jonzon, Jack, Söråker

Kempe, Alex, Söråker

Linder, Simon, Timrå

Lundberg, Jakob, Sörberge

Molin, Simon, Timrå

Ramqvist, Edwin, Fagervik

Sjöberg, Filip, Timrå

Strandqvist, Victor, Söråker

Westum, Emil, Söråker

Åkerlund, Rasmus, Sörberge

Ekonomiprogrammet, Timrå

Alm Westling, Fabian, Sundsvall

Appleby Strid, Julia, Sörberge

Bengtsson, Johan, Sundsvall

Bergström, Lukas, Timrå

Eckmyhl, William, Sörberge

Eriksson, David, Bergeforsen

Graeve, Sofia, Söråker

Hellsten, Jakob, Enköping

Hållander, Filip, Sörberge

Landberg, Hugo, Bergeforsen

Lundgren, Marcus, Timrå

Mattsson, Amanda, Bergeforsen

Norlander, Sebastian, Bergeforsen

Olofsson, Jacob, Sundsvall

Pallin, Philip, Alnö

Rönngren, Marcus, Nordingrå

Svedin, Emma, Timrå

Tjernlund, Lovisa, Timrå

Vesterlund, Rasmus, Sörberge

Wollberg, Lisa, Timrå

Zakaeva, Aiana, Timrå

Zroum, Yonas Michael, Sörberge

Ålund, Marcus, Söråker

Inr Transport (riksrekryter) Profil Flygplatstekniker, Timrå

Aliti, Haris, Sörberge

Borgström, Filip, Härnösand

Czaja, Michal, Sundsbruk

Friberg, Hugo, Sundsvall

Ibrahim, Abdifatah Mustafa, Sörberge

Lodén, Jonathan, Sörberge

Lohti, Elina, Fagervik

Lundgren, Viggo, Söråker

Nilsson, Hampus, Timrå

Svensson, Anna, Sörberge

Åsberg, Kim, Timrå

Åslund, Lucas, Sörberge

Handel och service, Timrå

Aldrin, Oliver, Timrå

Berge, Rasmus, Ljustorp

Bin Mohd Shafi, Amin, Timrå

Byström, Christian, Timrå

Eckmyhl, Adam, Sörberge

Eisner, Felicia, Bergeforsen

Jäärf, Adam, Sörberge

Lidén Nilsson, Evelina, Timrå

Mattsson, Linus, Söråker

Nyberg, Melinda, Bergeforsen

Nyqvist Coox, Edvin, Sörberge

Selander Antonsson, Patrik, Sörberge

Svedin, Melina, Ljustorp

Åhlin, Hanna, Ljustorp

Östlund, Astrid, Timrå

Naturvetenskapsprogrammet, Timrå

Andersson, Andreas, Örnsköldsvik

Andersson, Tuvali, Söråker

Forsberg Nordenmark, Filip, Fagervik

Hägglund, Tom, Söråker

Ingesson, Oscar, Umeå

Jönsson, Ellinor, Timrå

Lindström, Emil, Timrå

Lundberg, Henna, Sörberge

Mattsson, Ludvig, Ljustorp

Nordin, Viola, Ljustorp

Romsberger, Jakob, Söråker

Vesterlund, Linnéa, Sörberge

Kök och servering, Timrå

Andersson Berglund, Cassandra, Sundsvall

Jansson, Melke,r Ljungaverk

Klasson, Fabian, Timrå

Nylén, Anton, Timrå

Sundholm, Jonatan, Fagervik

Svärd, Isabelle, Sörberge

Samhällsvetenskapsprogrammet, Timrå

Andersson, Clara, Timrå

Datse, Megané Joanie Adrian, Sundsbruk

Eriksson, Emma, Junsele

Hanson, Jonathan, Åkersberga

Hansson, Julia, Timrå

Hägglund, Denise, Bergeforsen

Jensen, Alva, Sörberge

Lindström, Erik, Fagervik

Lundqvist, Linus, Sörberge

Maxén, Maja, Sörberge

Pettersson, Fredrik, Härnösand

Räisänen, Emma, Sörberge

Sahlberg Pettersson, Agnes, Sörberge

Sandström, Sofi, Bergeforsen

Åberg, Emil, Sörberge

Åkerlund, Elin, Bergeforsen

Teknikprogrammet, Timrå

Bredin, Patrik, Ljustorp

Englund, Björn, Ljustorp

Frölander, Elin, Timrå

Johansson, Albin, Söråker

Jonsson, Alvin, Sörberge

Nilsson, Sebastian, Timrå

Nordström, Wille, Sörberge

Nygren, Fredrik, Sörberge

Nygren, Simon, Sörberge

Olsson, Mattias, Bergeforsen

Perlkvist, Daniel, Sörberge

Pettersson, André, Sörberge

Sandström, Sebastian, Timrå

Sihlén, Ella, Bergeforsen

*Antagningssituationen kan ändras om sökande lämnar återbud, reservantagning pågår löpande under augusti månad.

Mer läsning

Annons