Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Hela listan: De kom in på gymnasiet i Timrå

/

Vem ska gå vad och med vilka? Här är listan på alla antagna vid Timrå gymnasium.

Annons

Se även vilka som kom in på gymnasiet i Sundsvall och Ånge.

Timrå gymnasium

EEELT, EE Inr Elteknik

Andersson, Erik, Bergeforsen

Borg, Erik, Söråker

Eriksson, Johan, Malung

Finnäs, Joel, Bergeforsen

Frengen, Oscar, Timrå

Lahger Westin, Sebastian, Timrå

Larsson, Johannes, Söråker

Lindström, Karl, Fagervik

Milab, Thirayood, Söråker

Molin, Simon Morgan, Timrå

Näsström, William, Timrå

Petré Oskarsson, Joakim, Söråker

Svelander, Adrian, Söråker

Wiklander, Alexander, Bergeforsen

Wollberg, Filip, Timrå

Zätterqvist, William, Timrå

Ekonomiprogrammet

Abdulaali, Ali Najem Abdulaali, Sörberge

Andersson, Oskar T, Söråker

Anosike, Oluchi Grace, Timrå

Berggren, Wilma, Sörberge

Berglund, Emil, Sörberge

Edström, Jesper, Söråker

Eliasson, Vincent, Timrå

Granström, Emma, Bergeforsen

Harrvik, Linn, Timrå

Häggström, Emil, Söråker

Höglund, Emelie, Sundsvall

Jauhojärvi Svedberg, Anton, Timrå

Jensen, Linnéa, Sörberge

Kempe, Albin, Sundsvall

Lindblom, Emil, Njurunda

Marcko, Linus, Täby

Müller, Gustav, Hudiksvall

Nielsen, Gustav, Hudiksvall

Nordin, Moa, Bergeforsen

Shiqwara, Tayser, Sörberge

Svanberg, William, Härnösand

Söderberg, Wilma, Timrå

Ulander, Alexander, Kovland

Ullsten, Marcus, Härnösand

FTTRA00R, FT Inr Transport (riksrekryter) Profil Flygplatstekniker

Aune, Alfred, Bergeforsen

Birberg, Linus, Timrå

Eriksson, Edvin, Kovland

Inostroza Galvez, Brian Jeffrey, Sörberge

Nilsson, Carl, Bergeforsen

Näslund, Rasmus, Timrå

Pettersson, Filip, Söråker

Svensson, Oscar, Söråker

HAHAN, HA Inr Handel och service

Block, Tobias, Fagervik

Bredberg, Tobias, Sörberge

Henriksson, André, Timrå

Högberg, Alexander, Söråker

Landin, Algot, Sundsvall

Norberg, Elin, Sörberge

Svärd, Isabelle, Sörberge

Thomasson, Olliver, Sörberge

Westberg, Sanna, Timrå

NA, Naturvetenskapsprogrammet

Gorskiy, Alexey, Timrå

Jalaei, Soroosh, Utansjö

Larsson, Erik, Söråker

Larsson, Felicia, Timrå

Lundqvist, Emma, Söråker

Norberg, Hanna, Bergeforsen

Rexhaj, Flaurona, Sörberge

Storsjö, Fanny, Timrå

Wang, Jiahao, Timrå

Win Lwin, Noe Noe, Timrå

Ytterbom, Julia, Skövde

RLKOK, RL Inr Kök och servering

Alasjö Löfgren, Albin, Timrå

Byström, Alva, Sörberge

Jansson, Linus, Sörberge

Jönsson, Julia, Timrå

Lidin, Amanda, Timrå

Nordin, Amanda, Bergeforsen

Stenmo, Lukas, Bergeforsen

SA, Samhällsvetenskapsprogrammet

Andersson, Matilda, Söråker

Berg, Linnéa, Söråker

Hertell, Nadja, Gunnarsbyn

Karlsson, Felicia, Sörberge

Lund, Joel, Timrå

Rashidi, Kian, Timrå

Sidén, Frida, Timrå

Sidfeldt, Tilda, Fagervik

Sundström, Elias, Söråker

Sundström, Ida, Sörberge

Thoresen, Sander, Sarpsborg Norge

Valter, Maria, Söråker

Westberg, Maja, Söråker

Wikström, Malte, Sörberge

Östman Ödmark, Emmy, Fagervik

TE, Teknikprogrammet

Andersson, Oliwer, Sundsbruk

Hamrin, Lukas, Bergeforsen

Inostroza Galvez, Stephanie Jane, Sörberge

Ivarsson, Oskar, Bergeforsen

Khalifi, Sajad Saeid, Timrå

Kjellberg, Philip, Bergeforsen

Lindberg, Dennis, Sörberge

Lindholm, Henrik, Sörberge

Stakic, Milan, Sörberge

Tiger, Max, Timrå

Turesson, Evelina, Timrå

Vikström, Hampus, Sörberge

Mer läsning

Annons