Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

De har tagit examen

Annons

Mittuniversitetet.Civilingenjörsexamen

Jonas Lindeberg, Sundsvall.…

Filosofie kandidatexamen

Cristian Gatica Escobar, Sundsvall.

Emma Fröberg, Sundsvall.

Fanny Ersson, Sundsvall.

Jonas Persson, Sundsvall.

Magnus Bergsten, Timrå.

Magnus Eklund, Sundsvall.

Marita Nyberg, Alnö.

Martin Bodin, Sundsvall.

Mattias Eliasson, Sundsvall.

Ola Johansson, Sundsvall.

Pia Forsgren, Sundsvall.

Roberto Romboni, Sundsvall.

Ulrika Nyberg, Sundsvall.

Filosofie magisterexamen

Fanny Ersson, Sundsvall.

Kent Löfgren, Sundsvall.

Natalia Sjöberg, Bergeforsen.

Filosofie masterexamen

Linnea Hietala, Sundsvall.

Förskollärarexamen

Anna Carlsson, Ljungaverk.

Annelie Ridderheim, Sundsvall.

Christelle Brundin, Sundsvall.

Helena Nordström, Sörberge.

Jennie Israelsson, Fränsta.

Joanna Lindbäck, Matfors.

Josefin Högbom, Sundsvall.

Katrine Näslund, Sundsvall.

Linda Hedback, Sundsvall.

Linnea Sundström, Sundsvall.

Maja Falk, Matfors.

Therese Wörding, Alnö.

Grundlärarexamen

Christian Frank, Alnö.

Frida Lundström, Matfors.

Johanna Pernu, Sundsbruk.

Högskoleexamen

Andree Viklund, Sörberge.

Joel Lindberg, Sundsvall.

Julia Blixt, Sundsvall.

Marcus Tingsek, Kvissleby.

Max Karlstedt, Sundsvall.

Kandidatexamen

Hannes Krosse, Sundsvall.

Irina Sjödin, Sundsvall.

Jonas Zakrisson, Sundsvall.

Jonathan Grönlund, Sundsvall.

Katarina Lind, Njurunda.

Linnea Hietala, Sundsvall.

Lisa Stendahl, Sundsvall.

Lovisa Eurenius, Sundsvall.

Theresia Westin, Sundsvall.

Lärarexamen avsedd för grundskolans senare år och gymnasieskolan

Fanny Ersson, Sundsvall.

Lärarexamen, grundskolans senare år och gymnasiet

Natalia Sjöberg, Bergeforsen.

Lärarexamen, grundskolans tidigare år

Angelica Andersson, Matfors.

Lärarexamen, gymnasieskolan

Lin Lin Wang, Sundsvall.

Magisterexamen

Josefine Davén, Sundsvall.

Sjuksköterskeexamen

Alexander Elovsson, Ånge.

Egzona Cela Imeri, Timrå.

Emma Fröberg, Sundsvall.

Markus Olsson, Fränsta.

Mattias Eliasson, Sundsvall.

Natalie Bydell, Sundsvall.

Pia Forsgren, Sundsvall.

Roberto Romboni, Sundsvall.

Sandra Tegström, Sundsvall.

Socionomexamen

Caroline Dahlberg, Sundsbruk.

Jennie Vallgren, Sundsvall.

Josefina Bergman Nordin, Sundsvall.

Malin Edvardsson, Sundsvall.

Pernilla Persson, Sundsvall.

Specialistsjuksköterskeexamen med inriktning mot distriktssköterska

Josefine Davén, Sundsvall.

Moa Simola, Sundsvall.

Teknologie kandidatexamen

Jakob Melander, Sundsvall.

Mer läsning

Annons