Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

De har tagit examen

Annons

Umeå universitet

Filosofie kandidatexamen

Maria Carlsén, Sundsvall.

Politices kandidatexamen

Ellen Grahn, Sundsvall.

Civilekonomexamen

Angelica Löfgren, Sundsvall.

Civilingenjörsexamen

Mathias Rönnberg, Timrå.

Mittuniversitetet

Civilingenjörsexamen

André Gür, Sundsvall.

Lina Rickegård, Sundsvall.

Ekonomie kandidatexamen

Fanny Johansson, Sundsvall.

Malin Åsberg, Sundsvall.

Marlene Wallström, Sundsbruk.

Victoria Hessling, Sundsvall.

Filosofie kandidatexamen

Anna Andersson, Stöde.

Antonia Jakobsson, Sundsvall.

Arvid Tillberg, Sundsvall.

Ida Leyonberg, Sundsvall.

Jeanette Waardal, Sundsvall.

Johan Berntzén, Sundsvall.

Josefin Jonsson, Sundsvall.

Linda Gottvall, Sundsvall.

Lovisa Gustafsson, Sundsvall.

Maria Nyqvist, Gnarp.

Marie Wiksten Fernaeus, Sundsvall.

Mattias Lantz, Sundsvall.

Peter Sedin, Sundsvall.

Sara Lindström, Matfors.

Sara Svedberg, Sundsvall.

Sari Leppänen Östman, Sundsvall.

Sofia Karlsson, Sundsvall.

Viktoria Höglund, Söråker.

Yasmin Ryynänen, Sundsbruk.

Filosofie magisterexamen

Ebba Noland, Sundsvall.

Högskoleexamen

Firas Jajo, Sundsvall.

Ia Alverstam, Sundsvall.

Johanna Cleve, Sundsvall.

Josefine Nordin, Kvissleby.

Paulin Bylund, Sundsvall.

Högskoleingenjörsexamen

Sebastian Eriksson, Sundsvall.

Kandidatexamen

Anna-Karin Jonsson Sitter, Sundsvall.

Jessica Vestin, Sundsvall.

Malin Karlsson, Sundsvall.

Ulrica Karlsson, Sundsvall.

Vendela Eriksson, Sundsvall.

Johanna Kallberg, Sundsvall (har studerat på ekonomiprogrammet, nationalekonomi).

Lärarexamen avsedd för förskola och förskoleklass

Anne-Mari Lehto, Sundsvall.

Caroline Hartford, Sundsvall.

Evelina Melin, Matfors.

Jessica Lindberg, Alnö.

Marie Norrbom Hägglund, Timrå.

Sara Björkquist, Sundsvall.

Veronica Sörensen, Matfors.

Lärarexamen avsedd för förskola, förskoleklass och grundskolans tidigare år

Samia Laouini, Sundsbruk.

Lärarexamen avsedd för grundskolans tidigare år

Malin Berkestedt, Ånge.

Sandra Unger, Matfors.

Magisterexamen

Robert Näslund, Ånge.

Sjuksköterskeexamen

Anna Andersson, Stöde.

Claire Silver, Sundsvall.

Johan Berntzén, Sundsvall.

Lovisa Gustafsson, Sundsvall.

Socionomexamen

Evelina Gustafsson, Sundsvall.

Robert Viklander, Stöde.

Specialistsjuksköterskeexamen

Robert Näslund, Ånge.

Teknologie kandidatexamen

Jamshid Jahid, Sundsvall.

Mintesinot Temesgen Wodajo, Sundsvall.

Teknologie masterexamen

Muhammad Haris Shams, Sundsvall.

Forskarexamen

Filosofie doktorsexamen

Sheila Zimic, Sundsvall.

Ekonomie kandidatexamen

Alen Dzanovic, Sundsvall.

Emelie Östman, Njurunda.

Sofia Westin, Sundsvall.

Ekonomie magisterexamen

Emelie Östman, Njurunda.

Nada Khwaiter, Sundsvall.

Filosofie kandidatexamen

Björn Norman, Sundsvall.

Christer Sandvik, Sundsvall.

Emma Heine, Sundsvall.

Kristina Orjala, Östavall.

Ulrica Karlsson, Sundsvall.

Högskoleexamen

Claes Lundin, Sundsvall.

Dlbar Kaki, Sundsvall.

Sanne Olofsson, Sundsvall.

Högskoleingenjörsexamen

Per Åslin, Sundsvall.

Kandidatexamen

Andrea Lindgren, Söråker.

Anna Eriksson, Sundsvall.

Elin Karlsson, Sundsvall.

Fredrik Söderberg, Sundsvall.

Jenny Ferm, Sundsvall.

Jenny Jonsson, Sundsvall.

Jonas Lindqvist, Sundsvall.

Liza Wahlquist, Sundsvall.

Nathalie Svedlund, Sundsvall.

Niklas Örberg, Sundsvall.

Nivin Edmon Sadik Haddad Matti, Sundsvall.

Patrik Nyberg, Alnö.

Philip Telberg, Sundsvall.

Lärarexamen avsedd för förskola och förskoleklass

Anna Gavelin, Njurunda.

Annelie Öhlén, Sundsvall.

Annika Isaksson, Kovland.

Johanna Berglund, Sundsvall.

Lärarexamen avsedd för grundskolans tidigare år

Frida Smedberg, Sundsvall.

Magisterexamen

Caroline Jansson, Sundsvall.

Socionomexamen

Veronica Persson, Sundsvall.

Specialistsjuksköterskeexamen

Liza Wahlquist, Sundsvall.

Teknologie kandidatexamen

Fredrik Nässeldal, Sundsvall.

Teknologie masterexamen

Matthias Krämer, Sundsvall.

Forskarexamen

Filosofie doktorsexamen

Catarina Arvidsson, Sundsvall.

Mer läsning

Annons