Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Examen vid Mittuniversitetet – hela listan för juli

Följande examinerades vid Mittuniversitetet under juli.

Annons

Civilingenjörsexamen

Erik Andersson, Sundsvall.

Gustaf Ahlander, Sundsvall.

Jakob Melander, Sundsvall.

Ekonomie kandidatexamen

Erika Tingelöf, Timrå.

Kalle Olsson, Sundsvall.

Per Sundström, Sundsvall.

Filosofie kandidatexamen

Alexander Nilsson, Sundsvall.

Amanda Nordlund, Sundsvall.

David Olsson, Sundsvall.

Ernesto Neyra Jamkov, Sundsvall.

Felicia Berggren, Sundsvall.

Gustaf Geijer, Söråker.

Jennie Lindqvist, Sundsvall.

Jonna Toivonen, Kovland.

Josef Söderman, Sundsvall.

Julia Ågren, Sundsvall.

Marcus Eriksson, Sundsvall.

Maria Näsström, Sundsvall.

Mathilda Wiklund, Sundsvall.

Natalie Lindwe, Sundsvall.

Paulin Bylund, Sundsvall.

Pontus Geijer, Sundsvall.

Stina Sundberg, Sundsvall.

Förskollärarexamen

Carina Törnberg Andersson, Sundsvall.

Evelina Hansson, Sundsvall.

Johanna Nilsson, Bergeforsen.

Grundlärarexamen

Hanna Alm, Njurunda.

Ida Englund, Sundsvall.

Maria Gråhammar, Alnö.

Patrik Strandh, Sundsvall.

Paulina Andersson, Sundsvall.

Högskoleexamen

Angelica Lanzén Ederheim, Sundsvall.

Camilla Binett, Sundsvall.

Emelie Kullberg, Sundsvall.

Emelie Olsson, Sundsvall.

Felicia Nordvall, Sundsvall.

Jessica Morén, Sundsvall.

Josefine Öberg, Sundsvall.

Julia Ågren, Sundsvall.

Maria Isaksson, Kvissleby.

Nellie Vilminko, Bergeforsen.

Rebecca Dupé, Sundsvall.

Samuel Holmgren, Sundsvall.

Önder Arslan, Sundsvall.

Kandidatexamen

Alina Fornlöf, Sundsvall.

Amanda Eriksson, Sundsvall.

Anneli Diaz Salinas, Sörberge.

Annika Hasselblad, Alnö.

Anny Bladh, Sundsvall.

Björn Estlind, Sundsvall.

Caroline Dahlberg, Sundsvall.

Elin Fjellborg, Sundsvall.

Ewa Mrozinska, Sundsvall.

George Maalouf, Sundsvall.

Hanna Sandberg, Sundsvall.

Isabell Rönnberg, Sundsvall.

Johan Wallin, Alnö.

Johanna Eriksson, Sundsvall.

Karolina Jonsson, Sundsvall.

Lilly Långström, Sundsvall.

Lina Einarsson, Sundsvall.

Linus Eriksson, Sundsvall.

Lisa Axelson, Sörberge.

Lisa Åström, Stöde.

Madeleine Tigerdotter, Sundsvall.

Malco Villanueva, Sundsvall.

Malin Jakobsson, Alnö.

Marika Thors Björklund, Sundsvall.

Nadia Östberg Kershaw, Sundsvall.

Rebecca Granat, Sundsvall.

Robin Näslund, Sundsvall.

Sara Carlzén, Alnö.

Sebastian Persson, Sundsvall.

Sofia Herlitz, Sundsvall.

Sumenta Tran, Sundsvall.

Magisterexamen

Cathrine Berggren, Sundsvall.

Mikael Nilsson, Fagervik.

Sara Helmreus, Sundsvall.

Sara Svanholm, Sundsvall.

Socionomexamen

Lina Andersen, Kvissleby.

Sofie Eriksson, Ånge.

Specialistsjuksköterskeexamen

Björn Perman, Sundsvall.

Dan Olsson, Kvissleby.

Fanny Glantz, Sundsvall.

Glenn Svahn, Sundsvall.

Teknologie kandidatexamen

Annika Hasselblad, Alnö.

Anton Thelander, Sundsvall.

Henrik Larsson, Sundsvall.

Oskar Andersson, Sundsvall.

Filosofie doktorsexamen

Angelica Sundström, Sundsvall.

Teknologie doktorsexamen

Henshaw Osong Sinke, Sundsvall.

Mer läsning

Annons