Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Div 3 Mellersta Norrland, herrar

Annons
ErsbodaOpe70

Furunäs/BullmarkUmedalen24

StockvikKubikenborg42

ÄlgarnaIFK Sundsvall12

GraningeHolmsund13

MatforsKrokom/Dvärsätt13
Ersboda201622612450
Umedalen201046432834
Furunäs/Bullmark20965462733

Kubikenborg201037444133

IFK Sundsvall20884412532
Holmsund20776342828
Ope20749334125
Stockvik207310273824
Krokom/Dvärsätt20587343623

Matfors206212274520
Älgarna205312265118
Graninge204214255714
Kommande matcher:
Fredag, den 23 september 2005
19:00 Ersboda-Furunäs/Bullmark
Lördag, den 24 september 2005
15:00 Holmsund-Älgarna
15:00 IFK Sundsvall-Matfors
15:00 Krokom/Dvärsätt-Umedalen
15:00 Kubikenborg-Graninge

Mer läsning

Annons