Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Resultat - Bågskytte

Annons
GÖTEBORG Inomhus-SM 2-3 april
DC 13: 1) Judit Andersson, Västbo BS, 551 poäng
DC 16: 1) Isabell Danielsson, Eskilstuna BS 6) Josefin Pettersson, Sundsvall-Ortviken BK
DC 19: 1) Ingrid Olofsson BSK, Sturarna 13) Eva Aronsson, Timrå AIF
DC 50: 1) Monica Knutsson, Grimslövs AIF 2) Lena E Berglund, Sundsvall-Ortviken BK 4) Gudrun Häggquist, Timrå AIF
DF 13: 1) Sofie Olsson, Kiruna BK 13) Elin Bilander, Timrå AIF
DF 16: 1) Sanna Fors, Eskilstuna BS
DF 19: 1) Karin Larsson, Sandvikens BK 3) Anna Alnefelt, Sundsvall-Ortviken BK 5) Christa Bäckman, IF Karlsvik 8) Ieva Ciparsons, Sundsvall-Ortviken BK 11) Malin Jonsson, Sundsvall-Ortviken BK 15) Anna Fröding, Sundsvall-Ortviken BK 21) Madelene Persson, IF Karlsvik
DF 50: 1) Renée Modig, BK Friskyttarna
DK 13:1) Ingrid Lövgren, Falu BK Kopparpilen
DK 16: 1) Erika Seger, Tyresö BS
DK 19: 1) Charlotte Löfstedt, Kungsängens BK
DK 40: 1) Lotta Gustafsson, BS Gothia
HC 13: 1) Mikael Roos, Tyresö BS 2) Andreas Jansson, Timrå AIF 9)Fredrik Andersson, Sundsvall-Ortviken BK 12) Alexander Pettersson, Sundsvall-Ortviken BK
HC 16: 1) Christian Hedvall, BK Dalpilen
HC 19:1) Morgan Lundin, BK Gripen 4)Heikki Riuttala, IF Karlsvik 24) Rickard Jansson, Timrå AIF
HC 40: 1) Stig Svensson, Skövde BK 5) Roberto Pettersson, Sundsvall-Ortviken BK 16) Leif Strömstedt, IF Karlsvik
HC 50: 1) Ingemar Johansson, BS Kil 9) Gullimar Åkerlund, Sundsvall-Ortviken BK 10) Kent Eriksson, Sundsvall-Ortviken BK
HC 60: 1) Jean Persson, Huskvarna BK 7) Torsten Hultgren, Sundsvall-Ortviken BK
HCK 19: 1) Kent Simonsson, Frösö CK
HF 13: 1) Charlie Svensson, Rumskulla GOIF 15) Eric Eggestig, Sundsvall-Ortviken BK 18) Sebastian Andersson, Sundsvall-Ortviken BK 30) Max Sälldin, Stocka BK
HF 16: 1) Robin Eriksson, Trelleborgs BK 4) Lars Eggestig, Sundsvall-Ortviken BK 17) Niclas Svensson, Timrå AIF 33) Erik Sjölander Timrå AIF 34) Conny Skoglund Timrå AIF
HF 19: 1) Niklas Eriksson, Sundsvall-Ortviken BK 14) Stefan Nilsson, IF Karlsvik 15) Mattias Eriksson, Sundsvall-Ortviken BK18) Henrik Vängman, IF Karlsvik 22) Markus Sundström, Sundsvall-Ortviken BK
HF 40: 1) Paul Köhler, BSK Nimrod 11) Micael Lövgren, IF Karlsvik
HF 50: 1) Lennart Andersson, BK Gripen 7) Iwan Karlsson, Sundsvall-Ortviken BK
HF 60: 1) Rolf Svensson, Södertälje BF 3 )Klas Vängman, IF Karlsvik 6) Lennart Nilsson, IF Karlsvik 8) Anders Nylin, IF Karlsvik 10) Lennarth Fällgren, IF Karlsvik 16) Alvar Säterberg, Sundsvall-Ortviken BK
HK 13: 1) Markus Otterberg, Lindome BK
HK 16: 1) Peter Lewinie, Huskvarna BK
HK 19: 1) Charlie Modig, Lindome BK
HK 40: 1) Robert Roos, Tyresö BS
HK 50: 1) Lollo Sköld, Bålsta SS
LB: 1 Lennart Larsson, Gävle BK 9) Ola Jedenby, Timrå AIF 15) Kerstin Arnström, Stocka BK 19) Jan-Olov Aronsson, Timrå AIF 38) Tomas Jakobsson, Stocka BK 54) Henrik Pettersson, Sundsvall-Ortviken BK

Mer läsning

Annons