Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Resultat Mittnorden Cup

Annons
Resultat Mittnorden Cup
Flickor 10 A: Sidjö/Böle IFAlnö IF 30, IFK Timrå ÖrnarnaHeffners/Ortvikens IF 15, IFK Timrå BlåIFK Timrå Örnarna 12, Alnö IFIFK Timrå Örnarna 10, Heffners/Ortvikens IFIFK Timrå Blå 13.
Flickor 10 B: Sundsvalls DFFSöråkers FF Lejon 40, Matfors IFHeffnersklubbans BK 23, IFK Timrå VitSöråkers FF Lejon 10, IFK Timrå VitMatfors IF 33, Heffnersklubbans BKSundsvalls DFF 20.
Flickor 10 C: Olympic ZitomirIFK Timrå Falkarna 11, Kovlands IFSöråkers FF Tigrar 05, Lucksta IFOlympic Zitomir 02, IFK Timrå FalkarnaLucksta IF 11, Olympic ZitomirKovlands IF 111.
Flickor 11 A: Bik SKSidsjö/Böle IF 10, Fagerviks BKIFK Timrå 01, Bik SKFagerviks BK 90, Alnö IF VitIFK Timrå 10, Sidsjö/Böle IFAlnö IF Vit 10.
Flickor 11 B: Härnösand SKSelånger FK 04, Alnö IF RödNjurunda IK 02, Selånger FKNjurunda IK 00.
Flickor 12 A: IFK Timrå BlåSöråkers FF 22, Heffnersklubbans BKHärnösands SK Grön 11, Härnösands SK Grön BK Örnen 04, Söråkers FFHeffnersklubbans BK 01, IFK Timrå BlåBK Örnen 17.
Flickor 12 B: Sidsjö/Böle IFIFK Timrå Vit 20, Sundsvalls DFFHärnösands SK Gul 21.
Flickor 12 C: Moelvens FCSelångers FK 13, Bik SKLucksta IK 21.
Flickor 13 A: IFK TimråLjustorps IF 26, Alnö IFIFK Timrå 12, KB65 IFKovlands IF 10, TimråKB65 01, Alnö IFKovlands IF 03.
Flickor 13 B: Sundsvalls DFFSidsjö/Böle IF 21, BK ÖrnenSidsjö/Böle IF 31, Njurunda IKSundsvalls DFF 14.
Flickor 13 C: Matfors IFTorpshammars IF 04, Torpshammars IFOrnäs BK 34, Sanviks IKMatfors IF 31.
Flickor 13 D: Bik SKSelånger FK 20, Selånger FKMunksund/Skuthamn SK 05, Stora Tuna IKBik SK 41.
Flickor 14/15 A: Ljunga IFStrömsbruks IF 71, Bik SK 91 Sundsvalls DFF lag 1 01.
Flickor 14/15 B: Selånger FKSundsvalls DFF lag 2 13, Selånger FKBK Örnen 11, Sundsvalls DFF lag 2Matfors IF 10.
Flickor 14/15 C: Älta IFInfjärdens SK 31.
Flickor 14/15 D: IFK Timrå BlåIndals IF 50, Lucksta IFFC Åland 53.
Flickor 14/15 E: Kovlands IFHeffnersklubbans BK 03, Stöde IFHeffnersklubbans BK 10, Munksund/Skuthamn SKKovlands IF 40.
Flickor 16/17 A: IFK TimråNjurunda IK 10, Njurunda IKBele Barkaby IF 01, IFK TimråAlnö IF 50.
Flickor 16/17 B: Härnösands SKLucksta IF 50, Älta IFLucksta IF 22, SDFF/Matfors IFHärnösands SK 20.
Flickor 16/17 C: Selånger FKSundsvalls DFF 20, Selånger FKIndal/Kovlands IF 10, Sundsvalls DFFMatfors IF 20.
Pojkar 9 A: IFK Timrå BlåKovlands IF 41, Alnö IF RödEssviks AIF 21, Essviks AIFFagerviks BK 11, Fagerviks BKIFK Timrå Blå 23.
Pojkar 9 B: IFK Timrå VitKubikenborgs IF 21, Alnö IF VitGIF Sundsvall 13.
Pojkar 9 C: Brännan BoysIFK Sundsvall Blå 05, IFK Timrå Vit 97Sidsjö/Böle IF 04.
Pojkar 9 D: IFK Timrå Blå 97Svartviks IF 03, Granlo BKIFK Sundsvall Gul 30.
Pojkar 10 A: Alnö IF MilanEssviks AIF 10, IFK Timrå BlåSöråkers FF 41, Alnö IF MilanSöråkers FF 62, Essviks AIFIFK Timrå Blå 33.
Pojkar 10 B: Lucksta IFSund IF 09, Alnö IF RealKubikenborgs IF Gul 35, Sund IFKubikenborgs IF 51.
Pojkar 10 C: GIF Sundsvall BlåMoffe BK 03, IFK SundsvallKubikenborgs IF Svart 23, IFK SundsvallGIF Sundsvall Blå 01.
Pojkar 10 D: Granlo BKMatfors IF 61, IFK Timrå VitNjurunda SK 02, Granlo BKOlympic Zitomir 04, Matfors IFNjurunda SK 12, Olympic ZitomirIFK Timrå Vit 140.
Pojkar 11 A: Alnö IF RödIFK Timrå Blå 53, Kovlands IFAlnö IF Röd 13, Kovlands IFSpölands IF 10.
Pojkar 11 B: KB65 IFIF Älgarna 12, Alnö IF VitIFK Timrå Vit 10, IF ÄlgarnaIFK Timrå Vit 40, KB65 IFAlnö IF Vit 45.
Pojkar 11 C: GIF Sundsvall BlåSund IF 22, Bik SKFagerviks BK 33, GIF Sundsvall BlåBik SK 50, Sund IFFagerviks BK 40.
Pojkar 11 D: Sidsjö/Böle IFMedskogsbrons BK 03, Bik SK VitGIF Sundsvall Röd 17, Medskogsbrons BKGIF Sundsvall Röd 22.
Pojkar 11 E: Kubikenborgs IF GulMoffe BK Blå 21, IFK GnarpsIndals IF 81, Moffe BK BlåIndals IF 70.
Pojkar 11 F: Kubikenborgs IF SvartMoffe BK Vit 31, FC FloraIFK Sundsvall 32, Moffe BK VitIFK Sundsvall 16.
Pojkar 12 A: IFK Timrå BlåSund IF 10, Alnö IFSöråkers FF 05.
Pojkar 12 B: Kubikenborgs IF GulOlympic Zitomir 05, IFK Timrå VitKovlands IF 12, Kubikenborgs IF GulIFK Timrå Vit 01.
Pojkar 12 C: IFK Sundsvall BlåKubikenborgs IF Svart 31, GIF Sundsvall BlåGranlo/SidsjöBöle 32, IFK Sundsvall BlåGIF Sundsvall Blå 12.
Pojkar 12 D: Njurunda SKSelånger FK 11, GIF Sundsvall RödIFK Sundsvall Vit 18, Njurunda SKGIF Sundsvall Röd 30.
Pojkar 13 A: Alnö IFIFK Timrå Vit 04, Heffners/Ortvikens IF IF Vikapojkarna 02.
Pojkar 13 B: GIF SundsvallHassels IF 10, Husums FotbollGIF Sundsvall 20, Hassels IFForsa IF 01.
Pojkar 13 C: Kovland/SelångerIFK Timrå Blå 11, Söderhamns FFIFK Timrå Blå 20, Röbäcks IFKovland/Selånger 30.
Pojkar 13 D: IFK Sundsvall BlåFC Dublin 07, Njurunda SKKubikenborgs IF 14, Njurunda SKIF Älgarna 01, Kubikenborgs IFFC Dublin 11, IF ÄlgarnaIFK Sundsvall 23.
Pojkar 13 E: Bik SKIFK Sundvall Vit 35, IFK GnarpBik SK 04, IFK SundsvallFC Flora 72.
Pojkar 14 A: IFK TimråLjustorps IF 00, Trond ILIFK Timrå 21, Ljustorps IFBik SK 31.
Pojkar 14 B: Fagerviks BKFC Rosohak 02, Moelvens FCFC Rosohak 05, IF ÄlgarnaFagerviks BK 12.
Pojkar 14 C: Granlo BKIFK Sundsvall Nord 03, Infjärdens SKSvartviks IF 13.
Pojkar 14 D: Kubikenborgs IFMatfors IF 01, Matfors IFMoffe BK 30, Moffe BKIFK Sundsvall Sydväst 02, Munksund/Skuthamns SKKubikenborgs BK 21, Munksund/Skuthamns SKIFK Sundsvall Sydväst 20.
Pojkar 15 A: Sund IFIFK Timrå 00, Selånger FKSund IF 02, FC RosohakIFK Timrå 03.
Pojkar 15 B: Kubikenborgs IFFC Flora 02, GIF Sundsvall lag 1Matfors IF 60, Kubikenborgs IFGIF Sundsvall lag 1 05.
Pojkar 15 C: GIF Sundsvall lag 2Torpshammars IF 41, Torpshammars IFIFK Sundsvall 12, Vännäs AIKIFK Sundsvall 04.
Pojkar 15 D: Söråkers FFTallåsens IF 15, Olympic ZitomirSvartviks IF 10.
Pojkar 16/17 A: Granlo BKIFK Timrå 11, GIF SundsvallNardo FIL 03, Boo FFIFK Timrå 20, Nardo FILGranlo BK 12, Boo FFGIF Sundsvall 23.
Pojkar 16/17 B: Infjärdens SKSund IF 03, FBK/IFK TimråHagby IK 30.
Pojkar 16/17 C: Högs SKIF Älgarna 30, Anundsjö IFMatfors IF 25.

Mer läsning

Annons